معرفی برند آوانتیس (Avantis)

توسط ن.صفائی 2019/12/20 9:30 ثبت نظر

برند آوانتیس

شرکت آوانتیس با هدف تضمین بهترین غذاها برای سگ ها و گربه ها همه نژادها با بکارگیری جدیدترین فناوری ها و انتخاب بهترین مواد تشکیل دهنده و قیمت مناسب در خدمت مشتریان است. شعار این برند این است " حیوانات سزاوار تغذیه هوشمند هستند "

برنامه مراقبتی آوانتس در تمام فرمول‌های غذایی این برند وجود دارد؛ در این غذاها از گیاهان دارویی مفید استفاده می‌شود که بجز ترکیب با بهترین مواد اولیه طبیعی سه مزیت نیز دارد:

  • تقویت سیستم ایمنی
  • تسهیل هضم غذا
  • خاصیت آنتی اکسیدانی

برند آوانتیس (Avantis)

شرکت آوانتیس با سالها تجربه در زمینه تولید غذا برای سگ ها و گربه ها ، دارای یک برنامه تغذیه کامل و متعادل با مزایای زیاد برای رفع نیازهای حیوان خانگی شما در طول زندگی می‌باشد.

برنامه مراقبتی آوانتیس (ACP) یک برنامه تغذیه ای کامل و متعادل برای سگ ها و گربه های سالم است.

برنامه مراقبت آوانتس توسط کارشناسان دامپزشکی تهیه شده است که هر یک از فرمول‌های Avantis را با توجه به نیازهای غذایی برای هر نوع حیوان خانگی در هر مرحله از زندگی خود تدوین کرده اند.

برنامه مراقبتی آوانتس با توجه به نژاد، سن و نوع حیوان خانگی طراحی و اقتباس شده است و در هر مرحله از زندگی با توجه به سطح فعالیت بدنی، از مزایای ترکیبات بهره‌مند و به تعادل و رفاه کامل دست می‌یابد.

مواد اولیه غذاهای برند آوانتیس (Avantis)

گیاهان دارویی

از زمان‌های بسیار قدیم ، انسان‌ها از گیاهان یا مشتقات آنها برای معالجه زخم ها و بیماری‌هایشان استفاده می کردند. مزیت گیاهان و فواید آنها اکنون به عنوان روش‌های درمانی طبیعی شناخته شده است که می‌تواند ایمنی حیوانات اهلی را در برابر برخی بیماری ها بهبود بخشد.
برند آوانتس مجموعه ای از بهترین گیاهان دارویی را برای کمک به سلامت حیوان خانگی شما در نظر گرفته است.

برند آوانتیس (Avantis)

مواد طبیعی

انتخاب منحصر به فردی از مواد طبیعی با کیفیت مطلوب و به صورت متوازن با گیاهان دارویی، بهترین غذاهای طبیعی را برای مراقبت و نگهداری از حیوان خانگی شما فراهم می‌کند.

در غذاهای آوانتیس از پروتئین‌های باکیفیت استفاده شده که تامین اسیدهای آمینه ضروری را تضمین می‌کند ، سیستم ایمنی بدن را تقویت و سلامتی حیوان را تضمین می‌کند. تمام محصولات آوانتیس ، کربوهیدرات های با قابلیت هضم بالایی دارند که جذب مواد مغذی را تسهیل کرده و کمک کننده هضم بهینه هستند.

غذاهای برند آوانتیس (Avantis)

کلیه محصولات آوانتیس تهیه شده از مواد اولیه با کیفیت بالا و مغذی است که برای سلامتی و رفاه پت متعادل می‌شود. مقدار متعادل و مناسب هر ماده مغذی (پروتئین ها ، چربی ها ، فیبرها ، ویتامین ها ، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها) از طریق گیاهان دارویی و مواد طبیعی با کیفیت عالی حاصل می شود، که قابلیت هضم را افزایش داده و بنابراین سلامت و سرزندگی در حیوان را تقویت می‌کند.

برند آوانتیس (Avantis)


غذای سگ و گربه برند آوانتیس (Avantis)، غذایی با کیفیت پرمیوم و تولید کشور اسپانیا است که در بازار های اروپا و آسیا عرضه می‌گردد. از ویژگی‌های محصولات این برند می‌توان به افزودنی های طبیعی و گیاهان دارویی موجود در آنها اشاره کرد.

محصولات آوانتیس غنی از کلسیم و سلنیوم بوده که برای حفظ سلامت پوست، قلب، چشم ها، دندان ها، استخوان ها و مفاصل لازم می‌باشد. تقویت سیستم ایمنی و قابلیت هضم بالا از جمله خواص تمامی محصولات آوانتیس می‌باشد.

.

 پت شاپ آنلاین باران پت

لطفا نظر خود را ثبت کنید
* فیلدهای الزامی

 
خرید بالای ۳۰۰ هزار تومان
 
ضمانت اصالت کالا
 
درگاه اینترنتی و کارت بانکی
 
به سراسر کشور