خیلی از عزیزان ممکن است کنسروهای مخصوص گربه در دسترس نداشته باشد و به همین خاطر به گربه خانگی خود یا گربه‌های خیابان، کنسرو ماهی تُن بدهند.

مردم اغلب این واقعیت که گربه‌ها متابولیسم متفاوتی نسبت به انسان‌ها و حتی حیوانات دیگر دارند را فراموش کرده‌اند، گربه‌ها ممکن است ماهی تن مخصوص انسان را با لذت بخورد اما از آنجایی که کنسروهای مخصوص انسان‌ها پر از ادویه و نمک است و مواد مغذی مورد نیاز گربه‌ها را ندارد، می‌تواند در بلند مدت موجب بروز سوء تغذیه و آسیب‌های گوارشی جدی شود.

باید توجه داشت که مصرف مداوم کنسرو ماهی تن می‌تواند منجر به مسمومیت با جیوه برای گربه شود. از این جهت، برخی از غذاهایی که برای انسان‌ها ایمن هستند ممکن است برای گربه‌ها بسیار خطرناک باشند.

 باز هم تاکید داریم که علاقه حیوانات نسبت به خوردن غذای خاص دلیل بر سلامت آن نیست. حتی غذاهای مخصوص سگ و گربه، شاید مورد علاقه آنها نیز باشد اما حاوی طعم دهنده و اسانس‌های غیر طبیعی و مواد نگهدارنده باشد که در بلند مدت موجب آسیب‌های جدی به حیوان و کوتاه شدن عمرش خواهد شد.

سلامت تغذیه حیوانات خود را جدی بگیرید. حتما از غذاهای حاوی ماهی تن مخصوص گربه، مانند کنسرو ماهی تن و جلبک دریایی و کنسرو گربه ماهی تن، استفاده کنید.

.

 پت شاپ آنلاین باران پت

لطفا نظر خود را ثبت کنید
* فیلدهای الزامی

 
خرید بالای ۳۰۰ هزار تومان
 
ضمانت اصالت کالا
 
درگاه اینترنتی و کارت بانکی
 
به سراسر کشور