شما کالایی برای مقایسه ندارید.

اسکرچر گربه و ویژگی‌های آن

توسط ن.صفائی 2018/7/19 8:07 ثبت نظر

گربه‌ها هزاران ساله که با انسانها زندگی می‌کنن ولی هنوز علاقه به شکار در آنها وجود دارد و لازمه شکار خوب و موفق، داشتن پنجه‌ی تیزه که آنها به طور غریزه تیزکردن پنجه‌هاشون رو دارن.

گربه‌ها در طبیعت پنجه هاشون رو با کشیدن به پوست درختان تیز می‌کنن. با این کار، سطح رویی کنده شده و لایه زیرین ناخن که تیزه نمایان میشه. پس گربه‌ها نیاز دارن ناخن بکشن و این کارشون رو هم هر جور باشه انجام میدن حالا توی خونه با پنجه کشیدن به وسایل مثل مبل و پرده، ناخن هاشون رو تیز و کوتاه میکنن.

خیلی از صاحبان گربه‌ها برای جلوگیری ازین کار ناخن گربه‌هاشونو کوتاه میکنن ولی غافل از اینکه این کار بازم تاثیر نداره چون فقط تیزی سر ناخن‌ها از بین میره.

ولی تهیه کردن وسیله‌ای مخصوص کشیدن ناخن و اسکرچ کردن که از مواد بسیار مقاوم و مورد علاقه گربه ها ساخته شده باشه، یه راه حل دائمیه.

پس پت شاپ باران پت پیشنهاد می‌کنه که اگر میخواین هم گربتون رو خوشحال کنین و هم وسایل خونتون رو از دست گربتون در امان بمونه، یه اسکرچر گربه براش بخرین!

ویژگیهای اسکرچر گربه

     * باید محکم و ثابت باشه : ممکنه گربتون بخواد با وسیله اسکرچش، بازی کنه یا روش بپره! برای همین بهتره محکم باشه و سرجاش ثابت بمونه.

      * باید ارتفاع داشته باشه : به طور کلی ۲۰ تا ۳۰ سانتی‌متر ارتفاع خیلی خوبیه. این ارتفاع برای این مهمه که گربتون وقتی روی پاهاش وامیسته بتونه ناخوناشو روی اسکرچر گربه بکشه.

     * بهتره عمودی باشه : بیشتر گربه‌ها اسکرچرهای عمودی رو ترجیح میدن. البته بعضیشونم افقیها رو بیشتر دوست دارن.

اگر نوعی از اسکرچر رو خریدین و دیدین که گربتون ازش استفاده نمی‌کنه میتونین نوع دیگه‌اش رو امتحان کنین.

.

 پت شاپ آنلاین باران پت

لطفا نظر خود را ثبت کنید
* فیلدهای الزامی

 
سفارش بالای ۱۵۰ هزار تومان
 
ضمانت اصالت کالا
 
درگاه اینترنتی و کارت بانکی
 
به سراسر کشور