سرگرم کردن گربه

توسط ن.صفائی 2019/5/30 3:55 ثبت نظر

گربه‌ها شیفته وسایلی هستند که بتوانند با آنها بازی کنند و از چرخ زدن و گشتن اطراف شما لذت می‌برند. ساده ترین اسباب بازی‌های گربه می‌تواند سرگرم کننده‌ترین برای آنها باشد. از بین وسایلی که دور می‌ریزید هم می‌توانید اسباب بازی‌های ساده‌ای برای بازی گربه‌ی خود بسازید. در این مقاله به چند مورد این وسایل اشاره می‌کنیم.

درهای رنگی بطری:

گربه‌ها با درهای رنگی بطری‌های شیر و ... مانند توپ بازی می‌کنند. شما می‌توانید برای گربه خود از پت شاپ باران پت ، توپ‌های بازی بخرید. قبل از اینکه این درپوش‌ها را در اختیار گربه خود قرار دهید آن را بشویید و از تمیزی آن اطمینان حاصل کنید.

نخ‌های بافتنی و یا بند کفش:

باور کنید تمامی گربه‌ها از بدو تولد عاشق بازی با نخ‌های بافتنی و رنگی هستند.

سرگرم کردن گربه

دستمال توالت:

مقداری دستمال توالت تمیز را جدا کنید و آن را به شکل توپ در بیاورید و ببینید گربه‌هایتان چگونه آنها را از هم جدا می‌کنند! البته بعدا آماده‌ی جمع کردن تکه‌های دستمال باشید.

کاغذهای باطله و روزنامه:

گربه‌ها علاقه دارند کاغذ‌های روزنامه را با خود حمل کنند. آنها زمان زیادی را صرف می‌کنند تا روزنامه را با پنچه‌ها و دندان‌هایشان تکه تکه کنند. البته شاید کمی خانه را کثیف کنند اما ارزش دارد که آنها را ببینید که چه لذتی از این بازی می‌برند.

سرگرم کردن گربه

چوب آویز یا کمربند:

گربه‌های ما دوست دارند زیر تخت پنهان شوند و ناگهان برای گرفتن چوب آویز یا کمربندی که ما برایشان از بالا آویزان کرده‌ایم بیرون بپرند. کمین کردن و شکار وسایل مختلف بازی محبوب گربه‌ها است.

توپ های فومی:

در مقابل گربه چند بار توپ را به زمین بزنید تا گربه شاهد برگشت توپ پس از برخورد با زمین باشد، بعد خواهید دید گربه هم این کار را امتحان خواهد کرد!

سرگرم کردن گربه

و در آخر حتما این مورد را امتحان کنید! داخل خانه کفش بپوشید و در حالی که بند کفش‌هایتان باز است راه بروید! البته مراقب باشید زمین نخوید!

یک نکته قابل توجه دیگر در مورد اسباب بازی گربه ها که گاهی ما را شگفت زده میکند این است که بعد از مدتی همه اسباب بازی‌هایی که با گربه داده‌ایم ناپدید شده‌اند !! می‌دانیم که توپ‌های کاموایی و درهای بطری زیادی در اختیار گربه گذاشته‌ایم اما اثری از آنها نیست! پس شروع به جستجو می‌کنیم و در اوج نا باوری در می‌یابیم که گربه آنها را در کشوی میز آشپرخانه یا زیر مبل و … پنهان کرده است!

گربه‌ها علاقه زیادی به پنهان کردن اسباب بازی‌های خود دارند.

.

 پت شاپ آنلاین باران پت

لطفا نظر خود را ثبت کنید
* فیلدهای الزامی

 
خرید بالای ۳۰۰ هزار تومان
 
ضمانت اصالت کالا
 
درگاه اینترنتی و کارت بانکی
 
به سراسر کشور