معرفی برند فلاتازور (Flatazor)

توسط ن.صفایی 2018/11/20 4:55 ثبت نظر

آشنایی با خط تولید محصولات برند فلاتازور

غذاهای فلاتازور Crocktail به گونه‌ای توسعه داده شده تا یک رژیم غذایی مطلوب، مغذی، کاملا متعادل و بسیار خوشمزه برای گربه شما باشد. غذای Crocktail تمام نیازهای گربه شما، صرف نظر از مرحله رشد یا شرایط فیزیولوژیکی، فراهم می‌کند. در تهیه این غذا از مواد گیاهی ارگانیک با کیفیت بالا و هضم آسان، با توجه به خواص مفیدشان، و بدون رنگ مصنوعی انتخاب شده است.

فرمول Crocktail شامل فیبر سیب که غنی از پلی فنول بوده و به عنوان یک آنتی اکسیدان طبیعی برای محافظت از سلول‌های بدن گربه عمل می‌کند؛ فروکتولیک ساکارید برای هضم مطلوب و بذر کتان با دارابودن امگا ۳ برای سلامت پوست و مو می‌باشد.

.

 مزایای فعال پروبیوتیک

*     تکنولوژی حفاظت اختصاصی
*     اثربخشی اثبات شده
*     اطمینان از مقدار مناسب پروبیوتیک‌ها در هر وعده غذایی (رشد باکتری‌های مفید و تقویت گوارش آسان)

.

تعادل مناسب میکرو فلور روده یک عامل کلیدی در سلامت گوارشی حیوان شماست. پروبیوتیک‌ها میکروارگانیسم‌های مفید، شکننده و زنده هستند. امتیاز تکنولوژی انحصاری مورد استفاده برای ترکیب پروبیوتیک انتروکوک فاسیوم در غذاهای Crocktail تضمین می‌کند که این ماده به اندازه کافی در محصول استفاده شده و تاثیرگذاری آن نیاز به زمان و مصرف مداوم دارد تا برای عملکرد مطلوب به روده منتقل شود. بنابراین، با هر وعده غذایی، گربه شما مقدار انتروکوک فاسیوم لازم برای سلامتی گوارشی خود را دریافت می‌کند.
انتروکوک فاسیوم، یک پروبیوتیک با اثربخشی اثبات شده است، به طور همزمان فلور روده را، با ترویج باکتری‌های مفید و کاهش باکتری‌های بالقوه مضر، تقویت و تثبیت می‌کند. در ترکیب با منابع مختلف فیبر‌های محلول (الیاف سیب، خمیر چغندر) و فروکتولوگوساکاریدها، به راحتی به گوارش گربه شما کمک می‌کند.

.

فرآیند سرمایشی ویتامین‌ها

*     فرآیند سرمایی منحصر به فرد و نوآورانه
*     جلوگیری از ازبین رفتن ویتامین‌ها
*     حفظ خواص غذایی
*     کارایی مطلوب در طول زمان

ویتامین‌ها و تائورین مواد مغذی ضروری هستند که در عملکرد بدن گربه نقش دارند (پشتیبانی از استخوان و مفصل، بینایی، حفاظت سلولی، سلامت پوست و ...). این مواد به درجه حرارت بالا حساس هستند و قرار گرفتن در معرض دمای بالا می‌تواند آنها را تضعیف و توانایی تغذیه‌شان را کاهش دهد.
از طریق فرآیند سرمایشی منحصر به فرد و ابتکاری، ویتامین‌ها از عواملی که باعث نابودی تاثیرشان می‌شود محافظت می‌شوند و خواص تغذیه‌ای آنها حفظ می‌شود.

.

مزایای مواد فعال دریایی

 * مواد اولیه بیولوژیکی دریایی

* جهت افزایش سیستم ایمنی

* ذخیره اسیدهای چرب ضروری

.

به طور انحصاری در غذای تغذیه‌ی حرفه‌ای (Pro-Nutrition) یافت می‌شود، این مواد فعال دریایی بیولوژیک، غنی از اسیدهای چرب ضروری امگا ۳، اسیدهای آمینه و بیوپپتیدها (biopeptides)، نقش اساسی در تعادل غذا و آسایش حیوانات خانگی دارد. با وجود پلانکتون در غذای فلاتازور، که می‌توانند اسیدهای چرب ضروری را در ذخایر چربی خود ذخیره سازی نمایند.

.

-  غذاهای مخصوص گربه فلاتازور:

   • غذای گربه فلاتازور حاوی مرغ و سبزیجات

   • غذای گربه فلاتازور با طعم بوقلمون

   • غذای گربه فلاتازور مخصوص سلامت کلیه و مجاری ادراری

.

 پت شاپ آنلاین باران پت

لطفا نظر خود را ثبت کنید
* فیلدهای الزامی

 
خرید بالای ۳۰۰ هزار تومان
 
ضمانت اصالت کالا
 
درگاه اینترنتی و کارت بانکی
 
به سراسر کشور