معرفی برند مفید (MoFeed)

توسط ن.صفائی 2019/12/15 2:30 ثبت نظر

برند مفید MoFeed

تیم برند MoFeed از سال ۲۰۱۳ پروژه های تحقیقاتی خودرا در زمینه پرندگان زینتی و حیوانات خانگی شروع و در سال ۲۰۱۷ موفق به تولید خوراک سگ گارد و همچنین خوراک گربه شد و از سال ۲۰۱۸ خوراک های تخصصی پرندگان زینتی و رعایت بهترین جیره بر اساس قیمت در بازار ایران آغاز کرده است. تیم برند MoFeed تلاش می‌کند در این صنعت جز به وجدان کاری و سلامت حیوانات و پرندگانی که میهمان هستند اهمیت دهند.

برند مفید (Mofeed)

مواد اولیه غذاهای برند مفید (MoFeed)

از آنجایی که شرکت مفید (MoFeed) در گام نخست تولید خود را با تولید مواد اولیه با کیفیت آغاز کرده است شما کیفیت و برتری این خوراک را نسبت به بسیاری از خوراک های تجاری مشاهده خواهید کرد آنها در این راستا از پروتئین های هیدرولیز شده و همچنین استفاده از غلات بدون گلوتن و پخت اولیه آنها ، غذایی قابل هضم و همچنین سالم در اختیار مشتریان خود می گذارند و امیدوارند که با پیشرفت تکنولوژی تولیدشان به طور روز افزون کیفیت این خوراک بهتر و بهتر شود تا بتواند در تمام جهان نام آور باشند.

برند مفید (Mofeed)

غذاهای برند مفید MoFeed

غذاهای برند مفید ، غذایی کامل بوده و مکمل‌های ویتامینه و معدنی آن با مجوز در کارخانه‌های تولید مکمل تهیه شده و اولین خوراک داخل کشور دارای مخمر هیدرولیز شده تجاری می‌باشد. آنها هیج افزودنی تحریکی اشتها یا گول زننده حیوان اضافه نمی کنند، چون احترام به حقوق حیوانات مقدم است تا ادویه جات مضری که باعث تحریک به هرچه بیشتر خوردن حیوانات می‌شود هر روز و هر روز به بدن حیوان ما وارد نشده و کبد حیوان مارا در گیر نکند.

تمامی تولیدات برند مفید بدون مواد نگهدارنده است و هیچ آنتی بیوتیکی (چه شیمیایی و چه طبیعی) در این خوراک وجود ندارد و نگهداری غذاها را با کاهش رطوبت به زیر ۶ درصد کنترل می‌کنند. بسته بندی خوراک به گونه‌ای طراحی شده است تا نور از آن عبور نکند و چربی ها و مواد مغذی آن اکسید نشوند.برند مفید (Mofeed)


غذای سگ و گربه و پرنده برند مفید (MoFeed)، خوراکی خوشمزه با طعم‌های متنوع و متعادل، باب میل هر حیوانی خواهد بود. این غذا غنی از مواد معدنی و سایر مواد مهم و ضروری برای سلامتی و شادابی حیوان خانگی شما است.

.

 پت شاپ آنلاین باران پت

لطفا نظر خود را ثبت کنید
* فیلدهای الزامی

 
خرید بالای ۳۰۰ هزار تومان
 
ضمانت اصالت کالا
 
درگاه اینترنتی و کارت بانکی
 
به سراسر کشور