معرفی برند پلایزر (Plaisir)

توسط ن.صفائی 2018/12/9 22:38 ثبت نظر

کمپانی نورماندی با بیش از ۲۷ سال (از سال ۱۹۹۱) سابقه و با بهره گیری از جدید ترین متدهای علمی و فن‌آوری روز دنیا، یکی از تولید کنندگان مواد غذایی مرطوب و خشک برای سگ و گربه واقع در شهر نورماندی فرانسه است.

به دلیل دقت در به کارگیری تکنولوژی روز در تولید محصولات، این شرکت موفق به دریافت بالاترین گواهینامه‌ی بهداشتی و مدیریتی شده است.

برند Normandise دارای طیف وسیعی از محصولات با نام تجاری: Equilibre & Instinct, Mitonné, Les Repas Plaisir, Eco Diana et Eco Oscar است، به نوعی مخترع "غذاهای حیوانی" است!


در تهیه این غذاها از فرمول‌های مختلف، محصولات حیوانی و گیاهی بشکل پاته، پلیت یا تکه‌های گوشت در آبگوشت یا ژله استفاده شده است. تهیه غذاها زیرنظر دامپزشکان و طبق یک رژیم متعادل برای لذت بیشتر حیوان خانگی تهیه می‌شود. شرکت نورماندی همیشه به دنبال نوآوری است، غذاهای تولیدی خود را، به صورت استریلیزه (مواد بخار پز شده و در گرما بسته بندی می‌شود تا مواد مغذی آن تا زمان مصرف حفظ شود) تهیه می‌کند.

کنسرو و پوچ های سگ و گربه پلایزر ( Plaisir )، خوراکی خوشمزه با طعم‌های متنوع و متعادل، باب میل هر حیوانی خواهد بود. این غذاها غنی از مواد معدنی و سایر مواد مهم و ضروری برای سلامتی و شادابی حیوان خانگی شما هستند.

.

 پت شاپ آنلاین باران پت

لطفا نظر خود را ثبت کنید
* فیلدهای الزامی

 
خرید بالای ۳۰۰ هزار تومان
 
ضمانت اصالت کالا
 
درگاه اینترنتی و کارت بانکی
 
به سراسر کشور