رویال کنین یکی از بزرگترین و  معتبرترین شرکتهای تولید محصولات غذایی سگ و گربه در جهان است که طرفداران بیشماری در دنیا دارد. علت محبوبیت این برند، کیفیت بالا و تنوع  محصولات آن است. این شرکت با تمرکز و توجه بر نیازهای منحصر به فرد سگ ها و گربه ها، غذاهایی با فرمولاسیون دقیق جهت رفع نیازهای غذایی سگ و گربه ارائه می‌دهد.

تاریخچه برند رویال کنین

کمپانی رویال کنین توسط دامپزشک فرانسوی به نام جین کاتاری در سال ۱۹۶۸ تاسیس شد. او در درمانگاهش در روستایی در منطقه ی گارد فرانسه، متوجه شد مشکلات سلامتی بسیاری از حیوانات خانگی اهالی منطقه بدلیل تغذیه‌ی نامناسب است. کاتاری دستورالعملی برای تولید غذا بر پایه غلات تهیه و تولید کرد. این رژیم غذایی توانست مشکلات حیوانات را برطرف کند؛ بنابراین اتاری در سال ۱۹۶۸، شرکت غذایی رویال کنین را ثبت کرد.

شرکت در ابتدا از تولید غذای سگ ژرمن شپرد شروع کرد. در ادامه بر پایه آخرین متد و تحقیقات علمی به تولید غذاهای سگ و گربه متناسب با نژاد حیوانات، نیازهای سلامتی آنها، سن و میزان تحرکشان پرداخت.

تاریخچه برند رویال کنین (Royal Canin)

کارخانه های کمپانی ROYAL CANIN

دفتر مرکزی شرکت رویال کنین در ایمارگوس در جنوب فرانسه قرار دارد و علاوه بر آن دارای ۱۲ مرکز تولیدی در سراسر جهان، شمال فرانسه، امریکا، افریقای جنوبی، برزیل و آرژانتین، انگلیس، روسیه و...  است.

کیفیت و امنیت غذایی

در پشت بسته بندی‏های غذای رویال کنین، جدول تغذیه دقیقی چاپ شده که با توجه به سن، وزن و درجه فعالیت حیوان خانگی مقدار مناسب غذای روزمره را اعلام می‏‌کند.
محصولات رویال کنین شامل غذای خشک (در چند شاخه مختلف) و غذای تر است که می توانید برای اطلاع از قیمت و خرید محصولات رویال کنین به وب سایت پت شاپ باران پت مراجعه کنید.

نوآوری و دقت درتغذیه ؛ تضمین سلامت سگ ها و گربه ها

⦁    بیش از ۴۰ سال است که رویال کنین با تکیه بر دانش تغذیه ای خود، دقیقترین تغذیه با بیشترین سطح سازگاری با نیازهای سگ ها و گربه ها فراهم نموده است.
⦁    در این مسیر دو اصل اخلاقی که همواره سرلوحه کاری این برند بوده، «در اولویت بودن سگ ها و گربه ها» و «شناخت و احترام به آنها» می باشد.
⦁    دانش تغذیه ای رویال کنین با پشتوانه پژوهش های دانشمندان و تخصص پرورش دهندگان حرفه ای همواره در حال پیشرفت و به روز شدن می باشد.
⦁    رویال کنین با توجه به اهمیت بحث تغذیه در سلامت حیوانات خانگی، از حداقل ۵۰ ماده مغذی در غذای خود استفاده نموده که در مقایسه با غذای خانگی و برندهای معمول غذایی که تنها ۲۰ ماده مغذی دارند از مزیت ویژه‌ای برخوردار می باشد.

دسته بندی غذاهای رویال کنین

⦁    HEALTH NUTRITION : تغذیه سالم؛ با توجه به شرایط مختلف سنی، نژادی و حساسیت های مختلف جهت حفظ سلامتی طراحی شده است.

⦁    LIFESTYLE HEALTH NUTRITION : این دسته غذایی بر اساس شیوه زندگی سگ ها طراحی شده است.

⦁    BREED NUTRITION : این دسته غذایی بر اساس خصوصیات و حساسیت های نژادی سگ ها و گربه ها طراحی شده است.

⦁     VETERINARY CARE NUTRITION : در حیواناتی با حساسیت های خاص برای حفظ بالاترین سطح سلامتی تنها توسط دامپزشک پیشنهاد می شود.

⦁     VETERINARY DIET : با توجه به اهمیت تغذیه در مدیریت بیماری های مختلف این دسته غذایی جهت تجویز در بیماری ها توسط دامپزشک طراحی شده است.

دسته بندی غذایی HEALTH NUTRITION

این دسته غذایی برند Royal Canin خود به چندین دسته متفاوت در سگ ها و گربه ها تقسیم می شود:

⦁    Feline Health Nutrition

⦁    Feline Care Nutrition

⦁    Size Health Nutrition

FELINE HEALTH NUTRITION (FHN)

این دسته غذایی با در نظر گرفتن معیارهای مختلف اعم از شیوه زندگی، سن و یا حساسیت های خاص نیاز تمامی گربه ها را تامین و در افزایش طول عمر و سلامت آنها مشارکت می نماید.

⦁    سن: به دلیل تفاوت در نیازهای بچه گربه ها، گربه های باردار و شیرده، بالغ و مسن، هر دوره محتوای تغذیه ای تنظیم شده خود را دارد.

⦁    نیازهای اختصاصی: تفاوت های فردی یا فاکتورهای مانند عقیم سازی، بد غذا بودن و گوارش حساس می تواند منجر به نیازهای اختصاصی شود.

⦁    شیوه زندگی: شیوه زندگی داخل خانه در مقایسه با دسترسی به بیرون تفاوت های مشخصی را در نیازهای تغذیه ای گربه ایجاد می نماید.

FELINE CARE NUTRITION (FCN)

با توجه به فاکتورهای بسیاری که در ایجاد حساسیت ها در گربه موثر هستند و تاثیر مهم تغذیه در غلبه بر این حساسیت ها، شرکت رویال کنین بر اساس نتایج اثبات شده برای حساسیت های زیر غذا طراحی نموده است. این دسته از غذاها صرفا مراقبتی و پیشگیری کننده هستند.

⦁    پیشگیری از سنگ های ادرای : Urinary Care کاهش خطر تشکیل کریستال در مجاری ادراری

⦁    ریزش مو و پوست حساس: Hair & Skin اثرات چشمگیر در سلامت پوست و مو در ۳ هفته

⦁    پیشگیری از مشکلات ناشی از هربال : Hairball Care دفع گلوله مویی و  کاهش تشکبل آن بعد از ۲۱ روز استفاده کامل از این محصول

⦁    پیشگیری از اضافه وزن :  Light weight care کاهش دریافت کالری در عین پاسخگویی به نیازهای بدنی حیوان

⦁    پیشگیری از پلاک های دندانی: Oral Care کاهش تشکیل پلاک های دندانی بعد از ۲۸ روز استفاده کامل از این محصول

⦁    حمایت از گوارش سالم: Digestive Care  کاهش ۴۹ % حجم مدفوع پس از ۱۰ روز استفاده با توجه به کیفیت بالای پروتئین با قابلیت جذب غذا

SIZE HEALTH NUTRITION (SHN)

این دسته غذایی بر اساس تفاوت های سایزی سگ ها که منجر به تفاوت در دوران رشد، پیری و حساسیت های خاص خواهد شد، طراحی شده:

⦁    نیازهای اختصاصی: تفاوت های فردی یا فاکتورهایی مانند عقیم سازی، بد غذا بودن، گوارش حساس، پوست و موی حساس و استعداد اضافه وزن می تواند منجر به نیازهای اختصاصی شود که در این دسته غذایی مدنظر قرار گرفته است.

⦁    سن: به دلیل تفاوت در نیازهای توله سگ ها، سگ های باردار و شیرده، بالغ و مسن، هر دوره محتوای تغذیه ای تنظیم شده خود را دارد. توجه نمایید که وزن بر اساس وزن نهایی حیوان در دوران بلوغ در نظر گرفته می‌شود.

معرفی برند رویال کنین (Royal Canin)

دسته غذایی LIFESTYLE HEALTH NUTRITION

اهمیت تغذیه بر اساس محیط و اثرات شیوه زندگی در سگها، امری اثبات شده و حائز اهمیت می باشد. برای اولین بار در جهان، برند Royal Canin بر اساس محیط و شیوه زندگی سگها دسته غذایی نوآورانه ای را به بازار عرضه کرده است. رویال کنین شیوه زندگی سگ ها را به سه دسته تقسیم نموده است:

⦁    شیوه زندگی کم تحرک داخل خانه: Indoor Life سطح انرژی متعادلی را فراهم نموده و به عملکرد مناسب گوارشی و همینطور کاهش بو و حجم مدفوع کمک می نماید.

⦁    سگ‌هایی با زندگی متراکم و شلوغ شهری: Urban Life حاوی ترکیب دقیق آنتی اکسیدانی و ترکیبات اختصاصی استخراج شده از ماهی جهت غلبه بر شرایط پر استرس و شلوغ شهری

⦁    مناسب برای تمامی سگهای ورزشی و کار: Sporting Life هدف قرار دادن نیازهای هر سطح از فعالیت با منابع و مقادیر مناسب انرژی در حالی که از سلامتی مفاصل و گوارش حمایت می نماید.

دسته غذایی BREED NUTRITION

Breed Health Nutrition (BHN)

با توجه به تفاوت نیازهای تغذیه ای در نژادهای مختلف، رویال کنین تاکنون برای ۲۵ نژاد خالص سگ به صورت کاملا اختصاصی غذا طراحی نموده است که تمامی نیازها و حساسیت های خاص نژادی در این دسته غذایی مدنظر قرار گرفته و در عین حال طراحی کیبل ها بر اساس سایز، نوع فک و رفتارهای غذا خوردن مانند سرعت بالای خوردن در برخی نژادها انجام شده است:

Feline Breed Nutrition (FBN)

هر کدام از نژادهای گربه خصوصیات ویژه ای دارند که نیازهای تغذیه ای اختصاصی را نیاز دارند. این دسته غذایی تاکنون برای ۷ نژاد گربه طراحی شده است. برای هر نژاد یک فرمول اختصاصی:

⦁    فرمولاسیون: تغذیه اختصاصی پاسخگوی نیازهای منحصر به فرد هر نژاد و دوره رشد آن

⦁    سایز و شکل:  متناسب با آرواره هر نژاد با توجه به سن و همینطور رفتار و سرعت تغذیه

⦁    ارگونومیک: کیبل های اختصاصی نژادها ارگونومیک منحصر به فردی داشته که بر زمان هضم تاثیر گذاشته و برداشتن غذا را برای آنها آسانتر می نماید.

تاریخچه برند رویال کنین (Royal Canin)

دسته غذایی Veterinary

غذای خشک رویال کنین Veterinary Care Nutrition و Veterinary Diet تقسیم بندی می شوند. دسته اول در حیوانات با حساسیت های خاص توسط دکتر دامپزشک توصیه می شود و دسته دوم به هنگام مدیریت بیماری های مختلف جهت تجویز در بیماری ها توسط دکتر دامپزشک طراحی شده اند.

Veterinary Care Nutrition

رویال کنین محصولات رژیمی جداگانه‌ای برای رفع مشکلات و بیماری های حیوانات خانگی دارد. مانند؛ غذاهای سگ و گربه با گوارش حساس، مخصوص سگ و گربه دیابتی، آرام‌کننده برای سگ‌های پراسترس، مخصوص حیوان با پوست و موی حساس، سگ و گربه مبتلا به بیماری‌های قلبی و غذای ریکاوری برای بهبود سریع‌تر حیوان خانگی بیمار

Veterinary Diet

دامنه غذاهای رژیمی دامپزشکی برند Royal Canin شامل مجموعه ای از غذاهای خشک و تر تهیه شده از مواد غذایی با کیفیت عالی است، که برای سگ ها و گربه های مبتلا به مجاری ادراری ، نارسایی کلیه ، مشکلات هضم ، حساسیت به مواد غذایی و چاقی یا اضافه وزن مناسب است.

برخی گربه ها و سگ ها بخاطر مشکلات رایج نژادی یا وضعیت و شرایط سلامتی نیاز به رژیم غذایی خاصی دارند.

به طور مثال سگ ها و گربه ها بعد از عقیم‌سازی بخاطر کاهش فعالیت به رژیم غذایی ویژه‌ای نیاز دارند تا از چاقی و اضافه وزن در آنها جلوگیری کند. غذای گربه و سگ عقیم شده رویال کنین بهترین انتخاب برای تغذیه این حیوانات است؛ چون کاملا مطابق با متابولیسم و شرایط جدید پت بعد از عقیم سازی تهیه شده است.

 پت شاپ آنلاین باران پت

لطفا نظر خود را ثبت کنید
* فیلدهای الزامی

 
خرید بالای ۳۰۰ هزار تومان
 
ضمانت اصالت کالا
 
درگاه اینترنتی و کارت بانکی
 
به سراسر کشور